Facebook pixel
  • Relaxační, těhotenský polštář se může hodit i tatínkovi!

Relaxační, těhotenský polštář se může hodit i tatínkovi!

Relaxační, těhotenský polštář se může hodit i tatínkovi!

Maminko, čekáte miminko?

Těhotenský a kojicí polštář Matýsek se Vám bude hodit, ať už budete kojit, nebo ne. Praktické polštáře patří mezi oblíbené relaxační a polohovací pomůcky nejen v době těhotenství a kojení. A využije je také tatínek.  

Těhotenství v pohodě aneb s Matýskem v posteli:
Především v posledním trimestru těhotenství jen těžko hledáme polohu pro pohodlný spánek. Šikovný těhotenský polštář Matýsek pomáhá usínat maminkám již od 2. trimestru. Stačí se k němu přitulit, podložit si jím rostoucí bříško a sladké sny už přijdou samy. Matýsek Vám samozřejmě bude rád dělat společnost také během relaxace na gauči nebo při sezení v křesle. Bojíte se, aby tatínek na Matýska nežárlil? Nemusíte. Když ho rozbolí záda, anebo si bude chtít pohovit, rád si od Vás polštářek půjčí.         

Komfort nejen při kojení:
Jakmile vytoužené miminko konečně přijde na svět, Matýskova pracovní náplň začne být ještě pestřejší. Polštář totiž umožňuje pohodlné kojení ve všech polohách. Velikost Maxi je ideální kojící polštář i pro dvojčata. Kojící polštář pomáhá předcházet bolestem páteře, ztuhlé šíji, ale i zatvrdlinám v prsou. Ocení ho také maminky po císařském řezu a operacích břicha, případně jiných operacích, kdy rekonvalescence vylučuje normální sezení. Ostatně, když na to přijde, polštářkem si můžete podložit i nohu po operaci kyčle.            

Opora pro celou rodinu:
Kojící polštář představuje vhodnou relaxační pomůcku také pro samotné miminko. V jeho obklopení připomínajícím chráněné prostředí matčina bříška se bude cítit v bezpečí. Když se miminko začne krmit lžičkou, což bývá kolem 4. až 6. měsíce, kdy ještě neumí samo sedět, Matýsek mu zajistí oporu a tím i dostatek pohodlí při jídle. Pohodu při krmení zajistí nejen miminku, ale také krmící osobě. Mamince, babičce, anebo tatínkovi.        

Krásný design a česká kvalita:
Oblíbený kojící polštář může mít mnoho barevných provedení i výplní, jako jsou především EPS kuličky nebo PES duté vlákno, a již brzy bude k dostání také novinka – pohanková výplň se špaldovými slupkami. Všechny použité materiály jsou atestované pro děti od narození. Výrobcem je česká firma, která patří mezi držitele známky česká a zaručená kvalita. Kojící polštáře pořídíte z pohodlí svého domova prostřednictvím e-shopu www.tehotenskypolstar.cz. Co při nákupu dále oceníte, to je dobrá cena.   
    
Vše do postýlek:     
V internetovém obchodě Tehotenskypolstar.cz najdete nejen kojící polštáře vysoké kvality, ale také sady do postýlek, pelíšky pro miminka.... 

Náš tip: Krásně barevná šestidílná sada do postýlky v designu Žirafa nebo Dalmatin.